ربات

ربات

تولید ربات های نرم افزاری طی چند سال اخیر روندی صعودی داشته است، به طوری که در حال حاضر شاهد حضور پر رنگ تر آنها در دنیای تکنولوژی، هستیم. دسته ای از ربات های نرم افزاری جهت سرویس دهی خودکار ایجاد می شوند، مانند ربات های تلگرامی. بعضی دیگر از این ربات ها ایجاد می شوند تا خدماتی فراتر از حد تصور انجام دهند، مانند ربات تشخیص کد کپچا (CAPTCHA) کیا سورن. این ربات در نوع خود بی نظیر بوده و به راحتی خود را ارتقا می دهد.

انواع دیگری از ربات های نرم افزاری می توانند به انجام کارها سرعت ببخشند و در کنترل هزینه و زمان موثر واقع شوند. برای مثال، فرض کنید که شما باید به صورت روزانه، اطلاعاتی زیادی را جمع آوری و بررسی کرده، سپس برای کسب درآمد از آن اطلاعات استفاده کنید، اما این نکته را هم می دانید که تعداد زیادی رقیب دارید و هرچه این اطلاعات دیرتر به دست شما برسد امکان سودمند بودن آنها برایتان کمتر می شود. در این صورت است که می توانید با کمک ربات سفارشی خود، راحت تر به اهدافتان برسید.

ربات صبحانه یکی از این ربات های سرعت بخش است که به طور اختصاصی برای کمک به مشاورین املاک طراحی شده است. صبحانه، به طور میانگین اطلاعات ۹۰۰۰ فایل را در کمتر از ۳ دقیقه جمع آوری کرده و بعد از عبور آنها از فیلترهای تعریف شده، به داده های قابل استفاده تبدیل می کند. اما همین کار،بدون کمک ربات، تقریبا توسط یک تیم ۵ نفره در مدت یک روز انجام می شود.